Hakkımızda

EPC Enerji Hakkında

EPC Enerji, konusunda uzman ve yetkin altı kişilik bir ekibin bir araya gelmesi ile, anonim şirket çatısı altında kurulmuştur. Güç elektroniği ve endüstriyel elektronik konusunda faaliyet göstermektedir. Şirketin söylemi, ‘EN ESKİ, EN YENİ’dir. Bu söylem, sektörde eski ve deneyimli kişilerin ürettikleri ve pazarladıkları ürünlerde en yeni teknolojiyi uyguladığının simgesel bir ifadesidir.

1977 yılında Türkiye’nin ilk güç elektroniği şirketinin kurucu ortaklarından Ertuğrul Sözmen, 2006 yılında deneyimli yöneticiler ve mühendisler ile birlikte 2006 yılında EPC Enerji’yi kurdu.

EPC Enerji, 1977 yılından bu yana olan bilgi birikimini yeni teknolojilerle birleştirmeye devam ederek hızla büyümektedir. Araştırma ve geliştirme konularındaki yeterlilik, EPC Enerji’nin sektördeki en iyi oyuncular arasında yer almasını sağlıyor.

Pek çok farklı sektörün özel ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktayız. Müşteri ve iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu ürünleri en hızlı ve verimli şekilde üretiyoruz.

Özel güç çözümlerimiz sayesinde yerli ve yabancı pek çok iş ortaklığımız oluşmaktadır. Bunların başında ABB gelmekte ve EPC Enerji olarak ABB’nin UPS ürünlerinin ayrıcalıklı Türkiye distribütörü olmuş bulunmaktayız.

Önceliğimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. EPC Enerji, verimli ve güvenilir enerji sistemleri üretmek için sürekli olarak yeni teknolojilere adapte olurken sahip olduğu birikmiş bilgi ve tecrübeyi kullanarak büyümeye devam edecektir. Tüm müşterilerimizle yarattığımız sinerji, hedeflerimize ulaşma konusundaki coşkumuzun lokomotifi olacaktır.

AR-GE

EPC Enerji araştırma ve geliştirmeye büyük önem vermektedir. Bütçemizin %10’u Ar-Ge Departmanımıza adanmıştır.

Üst düzey Ar-Ge Ekibimiz 24 saat boyunca fark yaratmak için çalışıyor. Bizim için, Ar-Ge, dünyaca ünlü bir güç elektroniği olma hedefimize ulaşmanın temelidir.

Yüksek Kalite Bilinci

Yüksek kalite şirketimizin en temel prensibidir. Yalnızca uygun yerel ve uluslararası sertifikalandırma kurumları tarafından desteklenen önemli kalite bilincine sahip sağlayıcıları seçiyoruz.

Tüm ürünlerimiz sıkı kalite kontrol işlemlerinden geçirilmekte ve %100 test edilmektedir. Firmamız ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 45001 ve ISO 50001 kalite belgelerine sahiptir.

Satış Sonrası Destek

7 gün 24 saat kesintisiz destek diyoruz!

EPC Enerji tarafından üretilen veya pazarlanan tüm ürünler için Teknik Destek verilmektedir. Teknik servis ekibimiz tüm yıl boyunca 7/24 hizmetinizdedir.

İhracat

Ürünlerimizi 4 kıtada 45’tan fazla ülkeye ihraç ediyoruz. İhracat işimizin önemli bir parçası olup yıllık gelirimizin yaklaşık %50’si ihracat faaliyetlerinden kaynaklanmaktadır.


Ağırlıklı olarak ihracat yaptığımız ülkelerden bazıları; Almanya, Hollanda, Bosna Hersek, Kosova, Arnavutluk, İspanya, İtalya, Singapur, Vietnam, Filipinler, Endonezya, Meksika, Brezilya, Arjantin, Suudi Arabistan, Mısır, Ürdün, Irak, BAE, Şili, Kolombiya vb.

Lütfen bizimle iletişime geçiniz!